Služby

Miluji papíry a pořádek! Když tyto dvě věci skloubím dohromady, vznikne úžasně přehledné domácí účetnictví, které si musíme vést všichni. Pokud jej nevedeme, velmi lehce opomeneme zaplatit různé poplatky či dokonce splátky. A pak se zbytečně dostáváme do problémů. Znáte to také? Pomohu Vám z nich!

Čistý list 

Přesně spočítám, jaká je pro Vás ta správná cesta, a poradím, jak Vaši situaci nejlépe řešit. Konzultace a zhodnocení Vaší situace je zcela ZDARMA! Nemusíte nikam cestovat vše vyřešíme prostřednictvím internetu, nebo za Vámi přijedu podle domluvy.
Spolu zjistíme, jak na tom dneska s dluhy jste, a najdeme pro Vás optimální řešení Vaší situace. Tak abychom mohli spolu začít na nový čistý list. Vždycky je nějaké řešení, jen se nesmíme vzdát.  

 

Konsolidace

Máte více půjček či úvěrů a zvládáte je platit? Výborně! Přesto i pro Vás mám řešení, jak více ušetřit a neplatit zbytečné poplatky či úroky.
Ne vždy je totiž insolvence vhodná a mohla by Vám spíše uškodit. Na finančním trhu je dosti jiných nástrojů a produktů, které lze využít. Tento proces se nazývá konsolidace neboli refinancování. I tyto možnosti s Vámi projdu a doporučím to správně řešení na míru právě Vám! Využijte proto konzultace, kterou mám pro Vás připravenu, je zcela ZDARMA. Nemusíte nikam cestovat vše vyřešíme prostřednictvím internetu!