Co o mně říkají mí klienti?

Když jsem to sama nejvíce potřebovala, nenašla jsem nikoho, kdo by mi v mé těžké situaci pomohl. Proto jsem si vším prošla sama a vím co vše to obnáší. Jsem přesvědčená, že chci pomáhat lidem, kteří to potřebují! Nesnáším nespravedlnost a sama dobře vím, že se člověk v této nelehké životní roli ocitne někdy i lusknutím prstu či ne vlastní vinou. A ne vždy je jednání úřadů (či úředníků) tak, jak má být. Zároveň mě tyto životní příběhy motivují k další činnosti.

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit své velké díky paní Aničce Hlůžková za její pomoc za její obětavost ve věci vyřízeni mích dluhů. Dlouho jsem se obávala, hledala různá řešení ale ty noci, kdy nemůžete spát, kdy nemůžete jist a ani se věnovat rodině a ani sobe jsou neúnosné. Až 1. ledna 2018 jsem si dodala odvahy a hledala někoho, kdo mi porozumí a nebude křičet ano můžete si za to sama, až jsem našla stránky paní Aničky a přečetla si několikrát její stránky. Odhodlala jsem se napsat email a během hodinky jsem dostala odpověď. Druhý den jsme se telefonicky spojily a já začala o svých problémech s ni mluvit. Nemůžu ani popsat jak vstřícná a milá osoba to je. Nemluví jen o problémech, nebere člověka jen jako číslo ale jako lidskou bytost. Dali jsme se spolu do boje a během týdne jsem měla všechno vyřízené a vyhláška byla na světě a já mohla v klidu spát i teď mi zavolá jak se mám a dává mi doteď spoustu energie a vždy se těším, až ji uslyším v telefonu. Mít takovou přítelkyni na dálku je velký dar a věřte je to člověk na svém místě s obrovským srdíčkem a věcně dobrou náladou ještě jednou Aničko moc moc děkuji a všem co máte strach radím, nebojte se ji napsat. Je to zlatý človíček.

Andrea Olomouc

Dobrý den, kdo toto bude čist, chtěla bych vám říct svůj příběh. Byla jsem šťastná bez dluhů, mám krásný zdravý děti, bohužel pak nastala situace, kterou bych nikomu nepřála. Dostala jsem se do kruhu dluhů!!! Zkoušela jsem všechno, co se dalo, ale bohužel bez úspěchu a domů chodili upomínky, exekuce že už jsem myslela, že to nezvládnu. Zkoušela jsem 3 lidi, co řeší dluhy a nic. Potom nastal zvrat, našla jsem na internetu paní Annu Hlůžkovou. Děkuji jí za ochotu, jako jediná mi pomohla, tak ochotnou paní i člověka jen tak nenajdete. Děkuji moc paní Hlůžkové, dneska jsem bez dluhů. Pokud máte příběh, jako já obraťte se na paní Hlůžkovou, ještě něco, díky paní Hlůžkové nyní už můžu být v klidu a žádný stres.

Paní Iveta z Kolína

Nikdy jsem nevěřila, že bych se zrovna já mohla dostat do situace, kdy na mě budou zvonit exekutoři a nekompromisní zástupci lichvářských firem. Ale stalo se to, kdy jsem jen na chvíli ztratila práci a peníze se z účtu ztráceli jako pára nad hrncem. Byly to pro mě tři nejhorší roky života, byla jsem na všechno sama a řešila jsem půjčku půjčkou, jenže závazky se mi tak nahromadili, že můj příjem vůbec nestačil ani na jednu splátku půjčky. Byla jsem zoufalá, a když jsem potkala manžela a začali jsme spolu bydlet, tak jsem se začala stresovat, protože začaly chodit exekuce jedna střídala druhou, pak kvůli mé hlouposti zablokovali účet jak mě, tak manželovi. A najednou šlo do tuhého, protože jsme čekali rodinu a bylo na čase pořídit výbavu a zařídit pokojíček pro miminko. Pořád jsem na internetu dlouho do noci hledala někoho, kdo by mi pomohl, nebo alespoň poradil co v takové situaci dělat. Ale marně, peněz bylo málo a oddlužovací společnosti si za zpracování insolvence účtovali nemalé částky. Už jsem ztrácela naději, pak jsem ale narazila na stránky paní Anny Hlůžkové, už logo mě zaujalo, navštívila její stránky a přečetla si zkušenosti lidí, kterým pomohla. A řekla jsem si, že to zkusím. Napsala jsem e-mail a paní Hlůžková mi ihned odpověděla a s laskavostí vysvětlila, jak vše funguje a co všechno budu k vyřízení potřebovat. Konečně jsem viděla naději, že bych ještě někdy mohla být šťastná. Paní Anna mi se vším poradila, vše úhledně seřadila a to vše bylo vyřízeno do týdne a žádost byla podána. Trvalo to jen pár dní a paní Anna mi ještě večer psala, že mi bylo vše schváleno a já byla moc šťastná. Díky paní Hlůžková jsem teď v klidu, stres z exekutorů je pryč a užívám si manžela a malého synka, kterému teď můžu zařídit lepší budoucnost.

Paní Tereza z Milevska

Tak můj příběh začal docela rychle. Pár životních rozhodnutí mě stálo dost. Začalo to tím, že jsem byla mladá 18letá holka, která čerstvě nastoupila do práce. První chybou byl člověk, který mě akorát finančně ždímal a já abych to zvládla jsem si vzala první půjčku. Z nevinných pár tisíc se staly statisíce. Velká láska skončila, ale život šel dál a já musela dluhy splácet. Postupem času se přidali drobné půjčky, které jsem pořád splácela včas. Vstoupil mi do života dar, otěhotněla jsem. Byla jsem šťastná. Postupem času naše finanční situace nebyla nejlepší a tak jsem znovu vykouzlila pár nevinných půjček, které mě časem strašně tížili. Nakonec jsem nevěděla kudy, kam a co mám dělat. Už toho bylo moc. Do téhle doby jsem o vyřešení dluhů neměla sebemenší ponětí. A tak jsem brouzdala po internetu a narazila na Paní Hlůžkovou. Napsali jsme si pár emailu a díky ní jsem zjistila, že i když jsem v takové situaci, tak mám šanci na lepší život. Spojila jsem se s Paní Hlůžkovou po telefonu. Byla to milá, ochotná a prostě super ženská, která mi vše vysvětlila a hlavně měla trpělivost. Několikrát jsme se sešli, udělala jsem minimum práce se srovnáním toho kolik toho pro mě udělala. Vždy když jsem ji potřebovala a zavolala, byla na mě milá a ani na chvilku jsem o ní neměla pochybnosti. Vždy mi dokázala zvednout náladu a hlavně tu se mnou byla po celou dobu. Byla mi nesmírnou oporou a dokázala mi vše několikrát vysvětlit. Jsem strašně ráda, že zrovna já dostala tu šanci na lepší život a že zrovna já jsem narazila na tuhle paní Hlůžkovou, protože vyřešila a vlastně i zachránila můj život a lepší spánek. Celé to proběhlo strašně rychle, a když přišel den, kdy mi paní Hlůžková volala že jsem máme vše vyřešené, tak se mi tak moc ulevilo, v první chvíli jsem byla v šoku, ale hned mi zlepšila den a já se mohla v klidu věnovat synovi a zažívat opět skoro šťastný život. Tímto chci paní Hlůžkové moc moc moc poděkovat úplně za všechno, jak tu pro mě byla a hlavně mi moc pomohla mít lepší život. Je to životní zkušenost a i když je to někdy těžké, vše se dá zvládnout společnými silami. Moc děkuji.

Paní Petra ze Strakonic

Když jsme s rodinou jeli z dovolené všimla jsem si plakátu na jejím domě. Jsem moc ráda, že jsem tam zavolala, Anička mi se vším pomohla a vše vysvětlila. Líbil se mi také její přístup je strašně ochotná, umí s lidmi jednat, je upřímná a kdykoliv ji zavoláte tak vám poradí. Také její služby jsou strašně rychlé, celý proces včetně soudu trval 2 měsíce.

manželé Jan a Miroslava z Písku

Ráda bych tímto způsobem moc poděkovala paní Hlůžkové za pomoc s vyřešením dluhů okamžitě reagovala na můj telefon sešly jsme se a jakoby převzala za mě velkou starost. Moc se mi ulevilo, že mám velké možnosti. Paní je člověk, který má zkušenosti a rozumí svému oboru. Možná, že se budu opakovat, ale jsem ráda, že existují lidé, kteří Vás pochopí, podpoří a podají pomocnou ruku a co je nejdůležitější pomohou.

Paní Jana z Klatov

Dobrý den Vážená paní Hlůžková, dovoluji si Vás kontaktovat z důvodu naší vykonané spolupráce. Abych to úplně upřesnil, chci Vám ještě jednou mnohokrát poděkovat. Nejen za kompletní poskytnutý servis od prvotní konzultace, profesionální zpracování všech podkladů pro vyřešení dluhů ale i osobní podporu přímo. Díky Vám mohu opět fungovat normálně s vidinou, že přijde den a já budu mít veškeré staré pohledávky vyřízené a hlavně už jistotu, že nemohou vyplavat další. Za to vše ještě jednou díky a za sebe mohu jen ještě dodat, že pokud bude někdo ve stejně patové situaci jako jsem byl já, tak s obrovským respektem k vaší odvedené práci Vás velice rád doporučím. Přeji hodně zdraví a spokojených klientů. S pozdravem Petr

Petr, Plzeň

Ráda bych se podělila o svoji zkušenost s možností vyřešení dluhů. Paní Hlůžková okamžitě zareagovala na můj telefon, navštívila mě doma a jakoby převzala tu mou velikou starost na sebe. Moc se mi ulevilo, když jsem zjistila, že je reálná možnost vyřešení dluhů a že v té situaci máte pomocnou ruku. Paní Hlůžková je nejen fundovaný člověk ve svém oboru, ale i citlivá, empatická a nehodnotící. Jsem ráda, že s její pomocí se stal můj život zase klidnějším. Je dobré vědět, že problém s financemi se dá řešit a existují lidé jako paní Hlůžková kteří Vás pochopí, podpoří a hlavně pomohou.

Zuzana, Strakonice

Paní Hlůžková mi ochotně vysvětlila různé možnosti řešení mé špatné finanční situace do které jsem se dostal svou lehkomyslností. K dohodě sice nedošlo, ale nad rámec pracovních povinností se zajímá o můj problém, a to zcela bezplatně. Ještě jsem se nikde nesetkal s tak osobitým přístupem!

Pavel, Sušice

Chci touto cestou poděkovat paní Anně Hlůžkové a vyřízení insolvence během velmi krátké doby. S paní Hlůžkovou jsem se seznámil náhodně přes kamaráda, který mi sdělil, že se těmito problémy zabývá. Původně jsem, jako důchodce, v této tíživé situaci požádal o pomoc OS Strakonice s žádostí o přidělení bezplatného právníka. Soud mi vyhověl a přidělil Mgr. T, který asi po roce sepsal návrh na společné oddlužení manželů. Krajský soud v Českých Budějovicích jím sepsaný návrh odmítl. Údajně se prý o to pokoušel ještě jednou, ale další vyjádření od Krajského soudu jsem již neobdržel. A tak uběhl další rok, kdy mi pan Mgr. T. sdělil, že už je z toho sám nešťastný. Načež jsem od něj převzal veškerou dokumentaci a požádal OS o přidělení jiného právníka. Tento si se mnou sjednal schůzku ohledně vyřízení insolvence, na které mi sdělil, že insolvence nedělá. Další žádost OS už byla zbytečná, protože pan Mgr. T. už věnoval případu „nemálo“ času, že jsem nepředložil požadované doklady pro podání návrhu, že jsem nevěrohodný, a že přidělení dalšího právníka se zamítá. A tak uplynuly 3 roky, kdy oba právníci nevyřídili vlastně vůbec nic, ale věnovali tomu „nemálo“ času. Díky paní Hlůžkové, která na základě úplně stejných dokladů, které jsem měl k dispozici (a tytéž měl Mgr. T.) zpracovala návrh na oddlužení a tento ve velmi krátké době byl Krajským soudem v Českých Budějovicích přijat. Proto doporučuji vám, kteří máte stejné problémy, obraťte se o pomoc na paní Hlůžkovou a zbytečně neutrácejte velké peníze u právníků, kteří mnohdy neodvedou takovou práci, jako jmenovaná. To je moje vlastní zkušenost. Paní Hlůžková věci opravdu rozumí a za mnohem menší peníze věc určitě a urychleně vyřídí. Ještě jednou díky! S pozdravem

Mgr. Karel Fink