Dluhy jsou hračka. Jak vyřešit dluhy a být v pohodě!

Co trápí spousty lidí, jak vyřešit dluhy a být zkrátka v klidu?

Díky tomuto eBooku Vám ukážu, kde se ve financích nacházíte. 

Zjistíte, že je vždycky řešení. Ukážu Vám to na vlastní zkušenosti.

Sama jsem si vším prošla a insolvenci mohu všem jen doporučit. 

Co získáte vyřešením dluhů?

Vyřešením dluhů budete mít klid. 

Vyřešením dluhů Vám nikdo nebude volat. 

Vyřešením dluhů si splníte své sny. 

Vyřešením dluhů budete moci konečně v klidu spát. 

 

Díky eBooku lépe zjistíte, kde se nyní nacházíte, jaké je pro Vás nejlepší řešení.

Pokud by jste řešení nehledali, co Vás potom dále v životě čeká. 

Uvidíte co je na konci, pokud nebudete dluhy řešit. Jaký Vás čeká konec. 

Chcete konec všeho nebo budete o svůj život bojovat.

Dluhy nejsou noční můra, jejich řešení je hračka.

 Sama jsem dluhy řešila dlouhou dobu a rozhodnutí dluhy vyřešit přišlo jako z čistého nebe.  V mém eBooku najdete, jak jsem dluhy vyřešila já, a co předcházelo tomu, než jsem dluhy vyřešila. Také jsem byla jako vy. Pořád jsem vše odkládala a doufala, že se najde nějaké řešení. Nebo že přijde nějaká práce, kde budu mít víc peněz, nebo že bych mohla něco zdědit po nějaké tetičce, kterou neznám. 

Vše bylo nereálné a já to prostě vidět nechtěla. Dneska jsem mohla být jinde, mohla jsem mít splaceno a mít klid, ale to už nezměním. 

Dala jsem si šanci a tu chci dát i Vám. Chci, aby jste se přestali bát vyřešit dluhy, a dali si šanci na nový život. Já říkám, vybojujte si šanci na svůj život. Nenechte jiné, aby rozhodovali o vašem životě. Je to přeci Váš život a druzí nebudou o vašem životě rozhodovat, nebo jo? Necháte jiné rozhodovat o vašem životě? Já tedy ne, je to můj život, moje děti a nikomu je nedám. 

 

 

Chci touto cestou poděkovat paní Anně Hlůžkové a vyřízení insolvence během velmi krátké doby. S paní Hlůžkovou jsem se seznámil náhodně přes kamaráda, který mi sdělil, že se těmito problémy zabývá. Původně jsem, jako důchodce, v této tíživé situaci požádal o pomoc OS Strakonice s žádostí o přidělení bezplatného právníka. Soud mi vyhověl a přidělil Mgr. T, který asi po roce sepsal návrh na společné oddlužení manželů. Krajský soud v Českých Budějovicích jím sepsaný návrh odmítl. Údajně se prý o to pokoušel ještě jednou, ale další vyjádření od Krajského soudu jsem již neobdržel. A tak uběhl další rok, kdy mi pan Mgr. T. sdělil, že už je z toho sám nešťastný. Načež jsem od něj převzal veškerou dokumentaci a požádal OS o přidělení jiného právníka. Tento si se mnou sjednal schůzku ohledně vyřízení insolvence, na které mi sdělil, že insolvence nedělá. Další žádost OS už byla zbytečná, protože pan Mgr. T. už věnoval případu „nemálo“ času, že jsem nepředložil požadované doklady pro podání návrhu, že jsem nevěrohodný, a že přidělení dalšího právníka se zamítá. A tak uplynuly 3 roky, kdy oba právníci nevyřídili vlastně vůbec nic, ale věnovali tomu „nemálo“ času. Díky paní Hlůžkové, která na základě úplně stejných dokladů, které jsem měl k dispozici (a tytéž měl Mgr. T.) zpracovala návrh na oddlužení a tento ve velmi krátké době byl Krajským soudem v Českých Budějovicích přijat. Proto doporučuji vám, kteří máte stejné problémy, obraťte se o pomoc na paní Hlůžkovou a zbytečně neutrácejte velké peníze u právníků, kteří mnohdy neodvedou takovou práci, jako jmenovaná. To je moje vlastní zkušenost. Paní Hlůžková věci opravdu rozumí a za mnohem menší peníze věc určitě a urychleně vyřídí. Ještě jednou díky! S pozdravem

Mgr. Karel Fink

Co získáte?

Stažením tohoto eBooku získáte jistotu, kde se nacházíte a jaká je rada pro vaši konkrétní finanční situaci.

 • 1

  Analýza rozpočtu

  Pro každou rodinu pomocník, analýza rozpočtu Vašich rodiných příjmů a výdajů. Snadno zjistíte jak na tom jako rodina s příjmy a výdaji jste a co budeme následně společně dělat.
 • 2

  Konzultace se mnou zdarma

  Při konzultaci máte možnostse ptát na vše co Vás zajímá. Stačí si domluvit termín a připravit si otázky.
 • 3

  Články v tomto eBooku

  Dále Vám dávám na jednom místě všechny články, na které v tomto eBooku poukazuji.

Spolu dluhy vyřešíme, jen si musíte dát šanci. 

 • Stažením tohoto eBooku získáte jistotu, kde se ve financích nyní nacházíte.

 • Dluhy už budete mít na vždycky vyřešené.

 • Máte nějaké plány s penězi co Vám zůstanou.

 

Chci mít v životě konečně klid od všech dluhů. 

 • E-Book je ZDARMA a do budoucna Vám zašlu další novinky.

 • Máte vše na jednom místě, nic nemusíte dál hledat.

 • Umíte si představit, že nic nebudete platit?